Про компанію

Багатопрофільна компанія «Сігма-АВК» — компанія нового формату з висококваліфікованою командою співробітників і клієнтоорієнтованим менеджментом.

Сьогодні компанія «Сігма-АВК» займає стійкі позиції на ринку будівельних, клінінгових та експлуатаційних послуг, і при цьому продовжує активно розвиватися і розширювати сферу діяльності.

Компанію було створено в 2016 році. Наші фахівці мають великий досвід і глибоке розуміння проблем, що виникають на усіх етапах будівництва починаючи від проектування, закінчуючи здачею об'єкту в експлуатацію, орієнтуючись при цьому на подальше професійне прибирання і експлуатацію будівель, маючи для цього усю технічну базу і необхідну кваліфікацію.

Один з найважливіших пріоритетів компанії «Сігма-АВК» — контроль якості виконаних робіт і матеріалів, що використовуються для будівництва згідно стандартів ISO 9001:2015. Таким чином, на етапі розгляду проекту наші фахівці вивчають усі конкурентні пропозиції і у результаті роблять оптимальний вибір на користь співвідношення ціни-якості, що дає нам значні переваги в порівнянні з іншими компаніями.

У компанії працює сильна управлінська команда, яка при ухваленні рішень, управлінні процесами і людьми керується принципами розумного сенсу, індивідуальності і доступу до кожного клієнта.

Разом із Вами і при нашій активній участі, розробляємо комплексну стратегію відносно поліпшення рівня якості всіх послуг, які надаються нашою компанією.