Notice: Undefined variable: mobile_filters in /home/sigmaavk/sigma-avk.com.ua/www/catalog/view/theme/material/template/common/header.tpl on line 258
Можливий безготівковий розрахунок (ПДВ, Єдиний податок)
Можливий безготівковий розрахунок (ПДВ, Єдиний податок)
Знижки оптовим покупцям
Знижки оптовим покупцям
КАТАЛОГ close

Доставка

Товар, куплений в нашому інтернет-магазині SIGMA AVK, можна забрати самовивозом з пункту видачі, замовити адресну доставку по м. Запоріжжя, або ж отримати в будь-якій точці України зі складів підприємств-перевізників.

Доставка по Україні

Ми доставляємо товар в будь-яку точку України!
Доставка здійснюється наступними службами:

  • Нова Пошта
  • DELIVERY
  • Інтайм
  • Укрпошта: доставка у віддалені населені пункти, де немає перевізників Нова Пошта. Мінімальна сума для відправки Укрпоштою становить 200грн.

Відправка товару «день в день» здійснюється при замовленні і оформленні товару до 15-00.

В індивідуальному порядку є можливість обговорити доставку іншим, більш зручним для Вас перевізником. В основному, доставка займає 1-3 дні, в залежності від місця розташування населеного пункту.

Витрати на доставку лягають на покупця (якщо інше не зазначено в описі товару). Після відправки Вам на телефон прийде СМС з номером товарно-транспортної накладної. Більш детально з умовами доставки, можна ознайомитися на офіційних сайтах перевізників. Звертаємо Вашу увагу на той факт, що всі габаритні товари (компресори, бензогенератори, верстати, тачки, мотокоси і ін.) для зменшення їх об'ємної ваги і відповідно вартості перевезення відправляються тільки в розібраному вигляді!

З метою безпеки, всі вантажі страхуються на повну вартість.

Для всього товару, купленого в нашому інтернет-магазині, можлива адресна доставка за пільговими тарифами в межах м Запоріжжя.

Самовивіз

Якщо Ви хочете забрати замовлення особисто з нашого пункту видачі, тоді при оформленні замовлення в рядку вид доставки вкажіть — «Самовивезення». Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що пункт видачі не є фізичним магазином, або складом — це тільки пункт видачі товару!