Notice: Undefined variable: mobile_filters in /home/sigmaavk/sigma-avk.com.ua/www/catalog/view/theme/material/template/common/header.tpl on line 258
Можливий безготівковий розрахунок (ПДВ, Єдиний податок)
Можливий безготівковий розрахунок (ПДВ, Єдиний податок)
Знижки оптовим покупцям
Знижки оптовим покупцям
КАТАЛОГ close

Енергозберігаюча або світлодіодна? Як обрати лампу

Енергозберігаюча або світлодіодна? Як обрати лампу

Для того, щоб відповісти на це питання, давайте розберемося що нам може дати кожна лампочка.

Енергозберігаюча лампочка (люмінесцентна або КЛЛ) світиться за рахунок того, що світло в ній перетворюється від ультрафіолетового свічення газового розряду, який утворюється шляхом проходження електричного розряду через газ, що заповнює лампу.

Одразу можна назвати перший мінус такої лампи - вона містить ртуть. Багатьох споживачів відштовхує цей факт. І коли така лампа перегорить, її ні в якому разі не можна викидати на сміття, утилізацією їх займаються спеціальні підприємства.

За рахунок своєї констпукції, енергозберігаюча лампа після включення розгорається не відразу. І велику роль грає температура навколо лампочки. Якщо ви вкрутити її на вулиці, то в мороз вона буде ледве-ледве підсвічуватися.

З плюсів можна назвати світловіддачу, економне споживання електроенергії, досить довгий термін служби і до того ж енергозберігаюча лампа не так сильно нагрівається. Але все це в порівнянні зі звичайною лампою розжарювання.

Що ж стосується світлодіодної або LED лампи, то показники її за всіма параметрами вище, ніж у енергозберігаючої. Вона економічніша, екологічно безпечна, термін її роботи довше. Ціна, відповідно, теж трохи вище, але якщо порівняти їх короткі характеристики, то LED лампа має явну перевагу перед енергозберігаючою.

З асортиментом led ламп iLumia ви можете ознайомитися тут