Notice: Undefined variable: mobile_filters in /home/sigmaavk/sigma-avk.com.ua/www/catalog/view/theme/material/template/common/header.tpl on line 258
Можливий безготівковий розрахунок (ПДВ, Єдиний податок)
Можливий безготівковий розрахунок (ПДВ, Єдиний податок)
Знижки оптовим покупцям
Знижки оптовим покупцям
КАТАЛОГ close

LED лампы - як обрати?

LED лампы - як обрати?

Вибираючи LED лампу, на що ви найчастіше звертаєте увагу? Дивіться на все характеристики або просто купуєте те, що хтось порадив, не вникаючи в усі цифри і написи на упаковці?

Давайте розберемося разом, що ж являють собою всі ці позначення і чи підходить ваша лампа до того приміщенню, куди ви її "вкрутили".

Звичайно на упаковці вказано тип цоколя (та частина лампи, яка вкручується в патрон світильника). Він може бути E27 (найпоширеніший варіант), E14 (міньйон), GU5.3, G4 і G9.

Так само обов'язково буде вказано, під яку напругу розрахована лампа - 220V або 12V.

Потужність. Тут все просто - чим більше цифра, тим більше енергії споживає лампочка. Як правило, виробники пишуть на упаковці, аналог якої лампи розжарювання ви тримаєте в руках.

Існує думка, що чим більше потужність у лампи, тим яскравіше вона світить. У деяких випадках це не так. Для того, щоб зрозуміти яка яскравіше, вам необхідно подивитися на такий параметр як світловий потік. Наступна таблиця допоможе визначити вам яскравість led лампочки щодо лампи розжарювання.

Є ще такий параметр як колірна температура. Вимірюється він в градусах Кельвіна. Чим менше цифра, тим світло жовтіше (тепліше).

Світлодіодні лампи по колірній температурі діляться на:

теплі - 2700-3500 К - випромінюють м'яке жовте світло (як лампи розжарювання)

нейтральні - 4000-5000 К - денне біле світло

холодні - 5500 К і вище - біле світіння з синюватим відтінком


Для будинку найбільш підходящими вважаються лампи з теплим світлом, так як вони допомагають розслабитися. Для офісних приміщень рекомендується використовувати нейтральні і холодні так як вони стимулюють мозок, пригнічуючи вироблення гормону сну - мелатоніну, тим самим тим самим маючи бадьорить ефектом. Як бачите, все досить просто і тепер ви зможете легко підібрати підходящу вам лампочку без праці.

З асортиментом led ламп ILumia ви можете ознайомитись тут