СУЧАСНІ ШВИДКОМОНТОВАНІ КАРКАСНІ ТА МОДУЛЬНІ БУДИНКИ

Компанія «Сигма АВК» проектує, виготовляє, здійснює доставку, комплектацію та монтаж каркасних швидкомонтованих будівель

Швидкомонтовані каркасні будівлі знаходять все більшу популярність. Технологія виготовлення швидкомонтованих будинків настільки уніфікована, що дозволяє проектувати каркасні модульні будівлі будь-якого формату (квадратні, прямокутні, п, г-образні) і призначення (житлові будинки, модульні офіси, гуртожитки, готелі, кафе, МАФи і т.д.). Будинки можуть мати до 3-х поверхів. Облицювання будівлі сучасними фасадними системами формує природний елемент міської архітектури.

Переваги швидкомонтованих каркасних будівель від «Сігма АВК»

 • Швидке будівництво

  У 3-4 рази швидше традиційних методів. За сприятливих умов — будинок готовий для оздоблення через 1 місяць від початку робіт

 • Енергоефективність

  Всередині стін використовуються утеплювачі з високими показниками енергоефективності, що знижує витрати на опалення

 • Екологічність

  Використовуються екологічно чисті матеріали, які не шкодять середовищу та мешканцям будинку

 • Міцність та вогнетривкість

  Каркас виконано з холодногнутих профілей товщиною 2-4 мм, що забезпечує високу стійкість

 • Якісно та недорого

  Конструктивні елементи оптимально прораховані, що мінімізує відходи, та дозволяє запропонувати одну з самих доступних цін за м2 на ринку

 • Незалежність від погоди

  Технологія будівництва дозволяє проводити роботи у будь-яку пору року, незалежно від температури

 • Без усадки

  Відсутня усадка будинку, тому можна починати оздоблювальні роботи одразу по закінченню монтажу

 • Надійність та довговічність

  При правильній експлуатації сталеві конструктивні елементи служать не менше 75 років

Каркас будинки виготовляється з холодногнутих металевих профілів товщиною 2-4 мм і має антикорозійну обробку.
Товщина каркаса від 100 мм до 200 мм, в залежності від вимог по теплоємності і навантажень.

У підлозі, стелі і стінах швидкомонтованих каркасних будинків використовуються багатошарові складальні сендвіч панелі, з наповнювачем з екологічних і негорючих матеріалів.

В наших будинках розведені інженерні мережі для підключення до води та електичної мережі, також виконане заземлення.

Швидкомонтовані каркасні будівлі від «Сигма АВК» можуть доставлятися на майданчик замовника як готовими модулями, так і будуватися на місці з нуля. В обох випадках каркасний будинок монтується в найкоротші терміни — від 2-х до 4-х тижнів з мінімальною кількістю робітників.

Для його зведення не потрібно капітальний фундамент — досить недорогого фундаменту виконаного з гвинтових свай. Все це позитивно позначається на вартості будівництва.

Технологія будівництва дає великий вибір зовнішнього та внутрішнього оздоблення, для втілення сучасного або класичного дизайну.

Зовні можна монтувати фіброцементі або магнезітні плити, панелі зі штучного і натурального каменю, металевий та ПВХ сайдинг, або навіть натуральну оброблену дошку.

Для внутрішніх робіт завзвичай використовують гіпсокартон, як основу під фарбування або шпалери, дерев’яну вагонку, панелі зі шліфованої фанери та мдф. Для вологих приміщень рекомендуємо фіброцементні плити для оздоблення кахлем.

Будівництво каркасних будинків — процес індивідуальний. Кожен господар по-своєму бачить своє майбутнє житло. Ми врахуємо всі Ваші побажання — площа, поверховість, кількість кімнат, варіанти зовнішньої і внутрішньої обробки, необхідні інженерні мережі та комунікації.

За бажанням, будинки можуть комплектувати електричними конвекторами, кондиціонерами, системами вентиляції і вбудованої сантехнікою.

У своїй роботі ми використовуємо персональний підхід до кожного клієнта, незалежно від того, забажає він купити каркасний будинок за типовим проектом або розробити ексклюзивний — ми допоможемо в реалізації Ваших задумів.